Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvettek egyetemen egy...

Ha felvettek egyetemen egy szakra jelentkezhetek pótfelvételin egy másikra inkább?

Figyelt kérdés

Nem veszik el az első szakom, ugye? Hogyan kell jelentkezni?

Egyébként egyetemen belül lenne, és ugyanúgy gazdasági (BGE-KKK), hallottam hogy a gazdasági szakok első éve ugyanaz, szóval esetleg lehet azt hogy szeptemberben, vagy félévkor átjelentkezek?



2019. aug. 6. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az mehet pótfelvételire, akit sehova nem vettek fel az általános eljárásban.
2019. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pótfelvételi során már csak egyetlen képzés jelölhető meg, valamint csak azok jelentkezhetnek, akiket egyetlen általuk megjelölt képzésre sem vettek fel a július 24-én zárult általános eljárásban, vagy idén egyáltalán nem is jelentkeztek felsőoktatásba.


Tudom, csúnya, hosszú mondat, de szerintem teljesen jól érthető... HA nem megy, ne erőltesd a felsőoktatást.

2019. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon röviden: nem.


Az átjelentkezésről pedig az adott kart kell megkérdezni.

2019. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!