Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Efelvételinél ez hogy van? SOS

Efelvételinél ez hogy van? SOS

Figyelt kérdés

Feltöltöttem minden kért dokumentumot és minden adatot.

Meg kellett adni a már meglévő diplomám (az alapján számíttatom a pontot) érdemjegyét, beírtam azt is.


Hitelesítettem a végén az egészet. Most újra átnéztem, de a "Felsőfokú tanulmányok" résznél az érdemjegy nem látszik, hiába adtam meg.


Ennek van jelentősége szerintetek?

Kezdjem újra az egészet?



2019. aug. 7. 08:40
 1/9 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés!

Azt jól értelmeztem ugye, hogy ha maga az Oklevél tartalmazza a minősítést (jó), akkor nem kell még külön a leckekönyvet is feltölteni?

2019. aug. 7. 08:55
 2/9 anonim ***** válasza:
De, a leckekönyvet fel kell tölteni.
2019. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2:

Nem egyértelmű, mert azt így, hogy ha maga az oklevél tartalmazza minősítését, akkor nem kell más.

Máshol meg azt írja, hogy kell a leckekönyvnek az a része, ami az oklevél minősítését tartalmazza.

2019. aug. 7. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már felveteliztem korabban megszerzett diploma alapján. Ha alapképzésrol van szó és a diomaban van minősítés akkor abból az egyetem meg tudja állapítani a pontot. Tehát nem az oktatasi hivatal irja be, hanem az adott egyetem így ha gondolod őket is megkerdezheted. A masik eset, ha tizedes pontossaggal kell az eredmény de ezt altalaban odairjak. Illetve ha mesterképzésrol van szó akkor van olyan, hogy nincs felvételi hanem a diploma eredménye alapján tizedes pontossaggal számítanak pontot.Leckekonyv csak akkor kell ha a diplomaban nincs minősítés egyébként nem kell feltölteni, illetve ha valakinek kreditelismeresi eljárás is szükséges akkor de azt meg nem a felvibe küldi hanem az egyetemre. SZÓVAL roviden a diplomát kell feltölteni a felvibe aholaz oktatási ugyintezo ellenőrzi, ha ez megtörtent akkor az egyetem be tudja rá irni a pontot és ezt követően a felviben is megjelenik még a ponthuzas előtt.
2019. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4:

Én is így értelmeztem, köszi!

2019. aug. 7. 09:53
 6/9 A kérdező kommentje:

4:

Azt nem tudod, hogy mondjuk most pótfelvételinél én a felvin mikor fogom látni, hogy mennyi pontot számoltak nekem?

2019. aug. 7. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma lejár a határidő akkor elkezdik az ügyintézést és feldolgozzák a feltöltött adatokat és dokumentumokat, ezt követen látni fogod a felvin, hogy feldolgoztak ekkor tudja a pontot rögzíteni az egyetem és az a következő nap látszik. Azaz ha már látod, hogy feldolgoztak akkor attól szamitva pár nap. De ha már feldolgozott akkor érdeklődhetsz az egyetemen is mert wkkir már ők is látják a rendszerben és meg tudják mondani, hogy ők mikor rögzítik a pontot.
2019. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:

Köszi, mindegy, felöltöttem azért a leckekönyv utolsó oldalát is, baj nem lesz belőle gondolom.

2019. aug. 7. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Én feltöltöttem nekik a diploma mellé megkapott leckekönyvet teljes egészét, hadd örüljenek.

Csak ebből látszik a diplomám jegye.

5 pont nem mindegy...

2019. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!