Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Efelvételinél 7-e után lesz...

Efelvételinél 7-e után lesz még lehetőség javítani?

Figyelt kérdés

Ha bármi adatot nem jól töltöttem ki, stb.

Illetve hogy mennyi pontot számít a felvi, azt mikor fogom látni?


2019. aug. 5. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
7-e után már egészen biztosan nem javíthatunk, ezért parázom én is. Az általános eljárásban még javíthatod a rossz adatot, de itt nem.
2019. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, az ált eljárásban ha valami nem volt jó, akkor kaptál róla értesítést, hogy javitsad.

Kicsit idegesít, mert a program csak azt jelzi, ha valami adatot nem adtál meg,,de azt nem ha rosszul adtad meg.

2019. aug. 5. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, mert jobban félek attól, hogy elrontok valamit és így érvénytelenül jelentkezek, mint magától a ponthatárok kihirdetésétől. 😁
2019. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3:

És azt tudod, hogy a pontok, amit a felvi számol, az mikor lesz látható?

2019. aug. 5. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem 8-án, vagy nem tudom, mi lesz velem a stressz miatt... Bár 8-án tuti nem, hosszabb átfutási idő kell.
2019. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolom lesz azért a felvin valami tájékoztatás, hogy mikortól láthatóak a pontok.
2019. aug. 5. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudjátok esetleg, hogy akinek 2006 utáni az érettségije, annak mikor jelenik meg felvin?

Én is nagyon félek, hogy elrontok valamit 😁

2019. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2006 utáni érettségik majd csak hetedike után jelennek meg, de addig se parázzatok, biztos mindent jól csináltatok, bent lesztek, nyugalom! :D Még holnap este nézzetek át mindent duplán és nem lehet baj. Aki pedig a pontszámok miatt aggódik az a pontszámító kalkulátorral ki tudja számolni az pontjait. :)
2019. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!