Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételisek, nem kellene...

Pótfelvételisek, nem kellene már látszódnia a pontjainknak a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Szűk 1,5 hét múlva már ponthatárok vannak, már eléggé időszerű lenne látnunk a pontjainkat, nem?

2019. aug. 15. 14:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Akkor a felvi ugyfelszolgalatot kell megkeresni email v telefon és tájékoztatnak. Valószínűleg még nem ellenőrzött és addig nem tud az egyetem se rögzíteni. Biztosan meg lesznek vele határidőre, de ha érdeklődtok ránéznek a konkrét ügyre és tájékoztatnak.
2019. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Engem csak az bosszant, hogy szeretném azért tudni a pontomat, mielőtt kijönnek a hivatalos ponthatárok.
2019. aug. 15. 15:43
 13/25 anonim ***** válasza:

Ha van valami fejlemény, kérlek, írjatok!


Két gondom van, az egyik az, hogy nagyon kényelmes így ez az eljárás, de fogalmam sincs, helyesen rögzítettem-e a nyelvvizsgámat és elfogadják-e.

A másik, hogy elvileg diplomával több pontom van... Csak honnan tudjam így...

2019. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ok, de te is írj ha esetleg hamarabb látsz fejleményt.
2019. aug. 15. 17:00
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
Az én adataim feldolgozásra kerültek, de a pontszámot még nem mutatja.
2019. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem már látszik!
2019. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nálam annyi fejlemény van, hogy a Dokumentumoknál mindegyiknél az van, hogy "feldolgozva".

Viszont a Jelentkezések és pontszámok résznél nekem még nem ír pontot, csak a jelentkezési helyet.

2019. aug. 16. 10:10
 18/25 A kérdező kommentje:

Azt írja, hogy ha a jelentkezési hely nevére kattintok, akkor ott látszik a pontszám.

Hát én hiába kattintok, semmi nem történik.

2019. aug. 16. 10:11
 19/25 A kérdező kommentje:

Na, most viszont megjelent a pont és annyi amennyinek lennie kell :)

Most már csak a ponthatárnak kell jónak lennie.

2019. aug. 16. 10:17
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem még az érettségi duplázás látszik, ami kicsit kedvezőtlenebb, viszont van remény, mert az oklevél még "feldolgozás alatt".
2019. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!