Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi beiratkozási lapot...

Egyetemi beiratkozási lapot nem tudom kinyomtatni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az ügyintézés menüpontban a beiratkozás/bejelentkezés almenüpontban a neptunban kitöltöttem az adataimat. De nem nyomtattam ki egyből a beiratkozási lapot, amikor leadtam a kérvényt (akkor ajánlotta fel, hogy ki akarom-e nyomtatni a beiratkozási lapot, ami nem egyenlő ezzel a kérvénnyel). Nem volt jó a nyomtató, ezért a nemre mentem. És már nem ajánlja fel a Neptun a nyomtatást. Csak a kérvényt tudom pdf-ben megnézni, amire a végén oda van írva pirossal, hogy ezt NE nyomtassam ki, mert ez csak a kérvény nem pedig a beiratkozási lap. Felhívtam tegnapelőtt a tanulmányi osztályt, de annyit mondtak "majd talán megoldódik holnapra". Hát nem oldódott meg még mindig nincs olyan menüpont hogy ki tudjam nyomtatni. Ma írtam nekik email-t arra nem válaszolnak. Most hosszúhétvége jön, ezért nem lesz nyitva a tanulmányi osztály és 21.-én beiratkozás van. Mit tegyek? Nyomtassam ki ezt a beiratkozási kérvényt és vigyem ezt? Ezen is rajta van minden adat, de nem szerződés mert nincs az alján aláírási lehetőség.
2019. aug. 16. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ha ők nem tudják megoldani, akkor az ő hibájuk, hogy te nem tudod felmutatni (gondolom valahova kell neked, azért akarod kinyomtatni), a felelősség az övék, nem a tied
2019. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyetértek veled. Egyébként igen a beiratkozási lapot nekem kell vinnem a személyes beiratkozásra. Ezen kívűll kellett leadni ezt a kérvényt a neptunban. Ekkora bakit, mint ez hihetetlen.. korábbi egyetemnél csak elmentem a beiratkozásra és aláírtam a papírt. Itt meg nyomtatgatni kell, amit megoldani sem tudnak rendesen.
2019. aug. 16. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez fura, nekem csak fényképet meg iratokat kellett vinni beiratkozásra
2019. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, GAMF. Legalábbis ott is ez a módi. Szerintem várj beiratkozásig, ha addig nem oldódik meg, menj anélkül. Bent is ki tudják nyomtatni, csak spórolásból nem ők nyomtatják.

De elvileg utólag is nyomtatható.

2019. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Igen a GAMF az :D Köszi, akkor ezt fogom tenni.
2019. aug. 17. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Az "utólag" alatt persze azt értettem, hogy még beiratkozás előtt, a nyomtatvány kitöltése után.

De ha biztosra akarsz menni: ha felmész a Coospace-re, a Neumann János Egyetem színtér alatt van egy olyan fórum, hogy "Beiratkozási lappal kapcsolatos kérdések", ott meg tudod kérdezni.

2019. aug. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Közben visszanéztem Coospace-en a régebbi kérdéseket, mert úgy emlékeztem, volt ilyen. Ezt találtam:


"A beiratkozási kérvény nyomtatványt utólag is ki lehet nyomtatni:


Az „Ügyintézés” / „Kérvények” / „Leadott kérvények” felületen látjuk a már leadott kérvényeinket. A Beiratkozási kérvény sorában a „+” jelre kattintva több opció közül választhatunk, itt van lehetőség a beiratkozási nyomtatvány letöltésére, amihez a „Nyomtatvány letöltése PDF-ként”-et válasszuk."

2019. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagy köszönöm, sikerült. A leadott kérvényekben tényleg ki tudtam nyomtatni! :D Hihetetlen, hogy ennyire el van rejtve ez a formanyomtatvány. Mert az volt a logikus, hogy az általános nyomtatványok menüpontban vagy beiratkozási kérvénynél van. Tanulmányi osztályon képtelenek voltak ezt megmondani. Na mindegy, köszi mégegyszer.
2019. aug. 17. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

De ez még csak a kezdet! Üdv a Neptun világában! :D

2019. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!