Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hibás adatok vannak a beiratko...

Hibás adatok vannak a beiratkozási lapomon, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy felsőfokú angolom amit megadtam a felvin de visszakaptam azt hogy ezt nem is kellett volna feltölteni mert központilag nézik az adatokat. Oké, ez jól is szerepel.

Van egy középfokú angolom is amit korábban csináltam, ezt én nem töltöttem fel sehova mert már úgysem számít, mégis hibás adatokkal szerepel most a beiratkozási lapomon.

Teljesen más a bizonyítványszám és a keltezés dátuma is. Vicces, mert ráadásul úgy néz ki mintha később tettem volna le a közepet. Kiállító intézmény helye pedig üres nála!

DExam vizsga volt amúgy.


Hol kéne reklamálnom az ügyben? Hogy lehet hogy a központi nyilvántartásban hülyeség szerepel vagy más cuccát írták oda? Ki hibázott?

Azért így ezt a lapot mégsem írhatom alá hogy "aha minden jól szerepel".



2017. aug. 21. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Tanulmányi osztály.

Azért a jövőben ne akadj ki ennyire minden kisebb nagyobb hibán, ilyen ez a magyar felsőoktatás.

2017. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont hogy jusson el több emberhez hogy mekkora selejt az egész. :D

Megy majd egy telefon akkor nekik.

2017. aug. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!