Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi tanfolyamra jelentke...

Munkaügyi tanfolyamra jelentkezés folyamatából hogy lehet gond nélkül kilépni?

Figyelt kérdés
Nos, több tanfolyamot is felírtam az ügyintézőnek, hogy érdekel, gondoltam először úgyis tájékoztatnak, melyik hány hónapos, napi hány óra, stb. Nem így történt, behívtak, hogy az egyik amire érdeklődtem, talán indulni fog, kitölthetem a jelentkezési lapot. Ekkor sem lettem okosabb a nevezett tanfolyamot illetően. Később be kellett vinni a bizonyítványokat és szintén kitölteni egy papírt amiről az ügyintéző azt mondta, ez még nem kötelez semmire, majd az, amit a felvételin kitöltünk, a hatósági szerződés, azonban kiderült, hogy mivel bekerültem már mint jelentkezö is a folyamatba, ha vissza akarok lépni és az indokom nem tetszik a munkaügyi központnak, akkor kirhatnak az álláskeresők közül. Ezzel sokat nem vesztenék, de kapom azt a nyamvadt fht-t, azt megvonnák, gondolom. Régebben már jelentkeztem angolra, de akkor nem vol ilyen bonyolult, ezernyi papír és kötelezettség, fenyegetés. És volt tájékoztatás. Megkérdeztem az ügyintézöt, hogy akkor mikor fogom megtudni, hány hónapos a tanfolyam és napi hány ora, mennyi a havi támogatás, biztosítanak-e gyakszi helyet, stb.. azt mondja: majd a tanfolyam elején. Na köszi, nekem meg ez igy nem kell. Ki vágna ilyen bizonytalanba bele? Meg talán nem is járnék olyan jól vele. Mit csináljak?
2019. aug. 17. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj magadnak gyorsan valamilyen munkát.
2019. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!