Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinfóról valaki mesélne...

Gazdaságinfóról valaki mesélne picit?

Figyelt kérdés

A napokban keresgéltem a szakok között, és megakadt rajta a szemem. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire nehéz egy ilyen szak, melyik egyetemen érdemes elvégezni, esetleg aki ide jár/ismerőse van kérem segítsen! Valamint milyen területeken lehet elhelyezkedni, mennyire (lesz) keresett?

Infóból tudnék most ez alatt az 1 év alatt fejlődni, ezen a szakon mennyire nehéz a matek/informatika rész?


2019. aug. 20. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=gazdas%C3%A..


Ezeknek a kérdéseknek nagyrészét már magam is megválaszoltam korábban. Csak keresni kell.

2019. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresôt kell tudnod használni, mert màr millió+1 kérdés van gazdinforol. Hogy akarsz informatikus lenni, ha nég egy keresôt se tudsz hasznàlni?
2019. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, és millió +1 kérdésnél ugyanazt írják, amit most ti ketten ide...akikre meg ráírtam válaszolókra a kérdések alatt, mert lenne elég sok kérdésem, azok meg nem válaszolnak...na ezért kérdeztem meg itt, hátha.

Csak azt nem értem, hogy az olyan minek írogat, aki csak a napi frusztrációit jött levezetni

2019. aug. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!