Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 6 nap alatt 15 oldal megtanulá...

6 nap alatt 15 oldal megtanulására milyen módot javasolnátok?

Figyelt kérdés

Egy elméleti tantárgyból megbuktam.


15 pénzügy tételem van, kidolgoztam őket, mindegyik 1-1 oldal lett.


Nagyjából tudom miről szólnak, de nem tudom őket szó szerint visszamondani és nem minden kifejezést tudok még.


De funkciókkal ia hadilábon állok.


Viszont mégis úgy érzem, hogy meglesz, mert nem mondanám bonyolultnak.


Hogyan sajátítsam el, hogy meglegyen a 3-as? Milyen módszerrel tanuljam?


Magoljak?


2019. aug. 22. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*definíciókkal
2019. aug. 22. 14:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 nap. 1 nap 2 oldal, egyik napon iktass be 3-at és az utolsó napon az összeset ismételd át. Ez egyáltalán nem egy olyan nagy feladat, főleg, hogy 1 oldalas tételekről van szó. Én egy hét alatt 80 tételt tanultam meg az érettségi időszak alatt.
2019. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

5 nap alvás, 1 nap tanulás, 5-s vizsga.


15 oldalról beszélsz... kérlek!

2019. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
15 oldal... Vizsgaidőszakban volt, hogy 100 oldalakat kellett fejembe nyomnom 1 éjszaka alatt. 15 oldal ráadásul ki is dolgoztad..
2019. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármelyik módszer működne ennyire kevés anyagnál ennyire sok időre. Akár be is magolhatod szóról szóra mint egy verset vagy bármi.
2019. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!