Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék így leérettségizni?

Hogy tudnék így leérettségizni?

Figyelt kérdés

48 éves vagyok, szakmunkás képzőbe jártam, 11 osztállyal rendelkezem.

Fizikai munkát végzek, de eljutottam oda, hogy szeretnék mihamarabb ebből kitörni, mert többre tartom magam ennél.

Sajnos eddig gyerek és család miatt nem volt időm ezekkel foglalkozni, de most, hogy már a gyerekeim kirepültek szeretnék végre magamra is időt fordítani, jobb munkahelyen dolgozni.


Munkaidő kedvezményt sajnos a mostani munkahelyemen nem biztosítanak, mert a munkakörömhöz ez nem feltétel.


Arra lennék kíváncsi, hogy van-e (nem 4 alatt) lehetőségem leérettségizni, tudnátok-e olyan iskolát javasolni, ahol beszámítanák azt a 11 osztályomat és max egy évet kellene bejárnom, akár hétvégente és utána érettségizhetnék?


Nagyon szeretnék 2-3 év múlva egy olyan OKJ-val rendelkezni, amivel végezhetek kényelmesebb munkát.


2019. aug. 24. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Okj-val kèrdéses mi lesz, mert most fognak mindent átalakítani.


Érettségire vannak lehetőségek esti vagy levelezős, táv formában:

[link]

[link]

2019. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb esti gimiben elfogadják a meglévő 11 osztályt, így csak 1 éves lenne az érettségi. Heti 2 napot kell bejárni, és akkor is csak délutánonként.
2019. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!