Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire késő 25...

Szerintetek mennyire késő 25 évesen leérettségizni, majd egyetemre menni?

Figyelt kérdés

Sajnos amikor lett volna lehetőség nem igazán voltam motivált, és nem is tudtam hogy mi érdekelne, így pedig nem sikerült megcsinálnom az érettségit annak idején.


Viszont most már tudom, hogy mi érdekelne, csak sajnos elmentek az évek, félek hogy késő lenne elkezdeni...


2018. jún. 25. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tanulni sohasem késő, csak ne hagyd abba!
2018. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem késő!!


Ismerek olyat, aki nyugdíjba menetele előtt pár évvel érettségizett le levelezőn és olyat is, aki akkor járt egyetemre, szóval 25 évesen.... megmosolyogtalak! :)


Szerintem sokkal jobb, hogy nem össze-vissza és meggondolatlanul járkáltál ilyen-olyan szakokra, hanem előbb megértél a tovább tanulásra, mert így sokkal hatékonyabban tudsz majd teljesíteni, hajrá!

2018. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az számít, hogy tudod, hogy mi érdekel és kellően elhivatott vagy iránta. Nyugodtan vágj bele.
2018. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget!
2018. jún. 25. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi érdekel téged?

Végül sikerült?

2020. jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!