Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van ilyen, hogyha én érettségi...

Van ilyen, hogyha én érettségiztem egy tárgyból ami nem felvételi tantárgy aztán lesz olyan órám (info) amin ugyanazt vesszük mint az érettégin akkor azt nem lehet valahogy elfogadtatni?

Figyelt kérdés
Az Szte-n vagyok műszaki menedzsernek vettek most fel és van olyan tantárgyam,hogy informatika(word excel lesz a téma).Az lenne a kérdésem ,hogy ha én érettségiztem infobol ami szinte ugyanez csak szerintem még magasabb szintű akkor azt nem lehet valahogy elfogadtatni?Lehet hogy hulyeség ,azért kérdezem először itt és nem a to-n.Mert alapvetően a felvételi tantárgy ide a töri és a matek volt
2019. aug. 27. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha abból indulok ki, ami nekünk gazdasági szakon infón volt: válószínűleg magasabb szintű az az egyetemi infó óra.

még ha emelt infó érettségit is tettél, nem kell az emelt infóhoz olyan szinten belemenni az excelbe, mint ahogy egyetemen fogjátok venni.

2019. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!