Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősöknek a vizsgák is...

Levelezősöknek a vizsgák is szombaton vannak, vagy azok hétköznap?

Figyelt kérdés

Levelezőre jelentkeztem és vettek fel.

Igazából kicsit meglepődtem, mert a Neptun szerint a félévben az órák közül összesen 3 nap lesz szombati, az összes többi péntek, azért nem erre számítottam.


A vizsgáknál lehetséges, hogy szombatra essenek, vagy azok mindenképpen hétköznapra esnek?



2019. aug. 29. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Iskolafüggő. Nálunk csak szombaton vannak konzultációk, de így is esnek vizsgák hétköznapra. Annyi az előírás (nem tudom, központi, vagy csak helyi), hogy egy vizsgaidőpontnak szombatra kell esnie.

Van, amelyik tanár figyelembe veszi, hogy levelezősök vagyunk, és minden időpontot szombatra tesz. De van olyan is, aki csak az egy kötelezőt, a többi a nappalisokkal van.

És olyan is volt már, amikor 3 tanár is ugyanazt a szombatot pécézte ki, így rákényszerültünk hétköznapi vizsgára.

2019. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!