Lehetek még jó tanuló?

Figyelt kérdés
Év végén nagyon közöl álltam a bukáshoz és nagyon sokat kellett tanulnom az utolsó két hónapban hogy feltudjam húzni magam mindenből egy kettesre. Nagyon megbántam hogy eddig nem tanultam és megfogadtam hogy ezentúl szorgalmas leszek és nem fogok még egyszer ilyen helyzetbe kerülni a lustaságom miatt sosem voltam jó tanuló de ennyire még sosem álltam a bukás szélén.. 11. osztályos leszek évvégén szeretnék egy 3-4 átlagot szerintetek lehetséges? Lehetek még jó tanuló?
2019. aug. 29. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz, akkor igen. Minden fejben dől el, és a szorgalmadon is múlik.
2019. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehezen, de legyen akaraterőd a tanulashoz...
2019. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
Igen, lehetséges. Mivel nagyon ótvar az átlagod, korábbi ismereteid is gyengék a mostaniak megalapozásához. Napi 2-3 óra tanulásra lesz szükséged. Minimum. Szombat-vasárnap is. De lehetséges.
2019. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindennap tanulok 3-4 órát és eddig csak 5-4-eim vannak. Már csak ennek a kitartásnak kéne megmaradnia 😅
2019. okt. 13. 08:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat küzdöttem érte, de SIKERÜLT! 4,73 lett az átlagom
2020. jún. 15. 08:17
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Gratulálok! Sajnos nem mindenkinek nő be ennyire gyorsan a feje lágya!

Akkor most kezdj el azon gondolkozni, milyen képzést akarsz majd az érettségi után végezni. A nyári 2,5 hónap erre elvileg elég.

2020. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!