Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan ember aki a...

Van itt olyan ember aki a most 2020 februárjában Pécsen induló vendéglétás turizmus szakra fog jelentkezni az egyetemen? (PTE közgáz;magyar nyelven, nem angolul)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én ezen gondolkodtam, de senkit nem fogok ismerni az osztályból és ez egy kicsit fusztrál, pedig volt már ilyen, hogy így mentem új osztályba és nem volt baj. Ha van itt ilyen ember akinek van is kedve pár szót beszélni legalább az írjon. Amúgy sem vagyok benne a legbiztosabb hogy nekem jelentkeznem kéne, de lehet egy ilyen ember kicsit meg tudna erősíteni benne:) 19/L

2019. szept. 2. 07:54
 1/1 anonim válasza:
Szia! En gondolkoztam rajta; de miert vagy olyan biztos abban, hogy indulni fog ez a szak feleves eljarasnal?
2019. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!