Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF turizmus és vendéglátás...

BGF turizmus és vendéglátás szakán mi a különbség, ha magyarul vagy németül, angolul tanulom?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata erről? Nyílvánvalóan ugyanazt tanulják a két szakon, csak más nyelven. Mennyivel húzósabb, ha idegen nyelven tanulom? Úgy kérdezem, hogy C1-es szinten állok németből és később külföldön szeretnék dolgozni. Jár valami kiváltsággal, ha így diplomázok le, illetve a későbbi külföldi munkaadónál ez is egy jelentős szempont lehet? Szóval érdemes belevágni németül vagy angolul?

2013. jan. 29. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Angol/Magyar/Német mekibe mehetsz utána.
2013. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hozzá nem értők kíméljenek
2013. jan. 30. 15:54
 3/6 anonim válasza:

Tényleg nem értem ezt a sok besavanyodott ürgét akik ezt a mekit nyomatják folyamatosan

vagy csak egy ilyen kretén van az oldalon és az nyomatja robotba minden ilyen jellegű kérdéshez amit meglát?

2013. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kérdező is tudja, hogy vannak felsőoktatási intézmények, ahol sokak meg vannak győződve róla, hogy ők bizony a legjobb szakra mentek. Sok a sznob. Persze tisztelet a kivételnek. :)

Te amúgy tudsz a kérdésre valamit válaszolni, csak ha már itt vagyunk? :D Az egyetértést köszi, de válasz se jönne rosszul. :)

2013. febr. 2. 12:53
 5/6 anonim válasza:

Bocsi de nem tudok csak ennyire futotta:D

emeld ki:)

2013. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ide járok a KVIK-re, 2.éves vagyok turizmus-vendéglátás szakon és szívesen felvilágosítalak téged, ha akarod.

Hát sok minden a különbség: 1. csak a Markó utcában lesznek az óráid ha idegennyelven tanulod, 2. nagyrészt tök más tanáraid lesznek, ha érdekelnek a részletek, írj nekem. :D

2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!