Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szülőnek alá kell írnia az...

Szülőnek alá kell írnia az egyetemi felvételi jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Meggondoltam magam, és levelező tagozatra szeretnék jelentkezni nappali helyett, mellette dolgozni. El szeretnék költözni itthonról az állandó veszekedések, a mindig feszült légkör miatt. A tavalyi évben ez a tanulásom rovására is ment, de megfogadtam hogy most megpróbálom ezt kizárni az életemből. Az igazgató és az ofő meg is engedte hogy tanítás után bent maradjak a suliban és ott tanuljak.

Valahogy ma ez felhozódott anya előtt, és elkezdett vergődni, hogy biztosan nem mehetek levelezőre különben nem tanulhatok tovább. De ha már betöltöm addigra a 18-at, akkor semmi köze hozzá, nem? Illetve egyébként is elektronikus úton történik a jelentkezés, tehát nem szólhat bele?

Illetve nem is kioktatást szeretnék kapni a válaszadóktól, miért ne menjek levelezőre. Engem különösebben nem izgat ez az egyetemes téma, igazából csak a "papír". De mindenképpen szeretnék elköltözni, azt pedig munka nélkül nem tehetem meg.


2019. szept. 2. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne? 18 elmúltál
2019. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul nem zsarolhat, és nem erőltetneti rám az ő elképzeléseit.
2019. szept. 2. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen már mindenki magának jár el minden ügyben. Más nem is írhat alá semmit helyetted.
2019. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem vagy 14 éves csodagyerek, aki most kezdi az egyetemet, nem kell az aláírásuk, de még a beleegyezésük sem, mivel elmúltál 18 éves. Más kérdés, hogy nem fognak örülni neki.
2019. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, köszi.
2019. szept. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!