Elrontottam a felvételi jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Nemtudom, hogy most elrontottam e a jelentkezésemet vagy sem

Ügyfélkapuval hitelesítettem, de tegnap kaptam az Oktatási Hivataltól egy levelet melyben azt írták, hogy nem hitelesítettem jelentkezésemet semmilyen úton sem. Mivel már lejárt a határidő nem tudom ugyanúgy megnézni felvin az efelvételit úgy mint azelőtt.

Viszont tudomásom szerint ha az Ügyfélkapuba és az e felvételibe egyszerre belépve vagyok akkor a hitelesítés automatikusan megtörténik.

De aggódom, mert most belépve megint az e felvételibe felvin már nem zöld a hitelesítés folyamatban és a hitelesîtés rész.

Telefonáltam a felvinek azt mondták technikai gond is lehet, sőt ahogy olvastam korábban a befizetéseket is csak kesőbb ellenőrzik.

Nagyon kétségbe vagyok esve akkor most elrontottam vagy sem?? Törlődik a jelentkezésem?



2018. febr. 27. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor történik meg a hitelesítés, ha be vagy lépve mindkét helyre és a felvin rányomsz a hitelesítés gombra. Te ezt elmulasztottad, ezért nem érvényes a jelentkezésed. Sajnos csak pótfelvételin vagy jövőre próbálkozhatsz újra.
2018. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

JAjj bocsi ha nem emlitettem termeszetesen amellett hogy parhuzamosan bejelentkeztem mindket helyre ranyomtam a hitelesites gombra es ki is pipalta es kiirta hogy sikeres

Viszont hogy kaptam az az emailt a hivataltol es hogy most ha bejelentkezek akkor nem irja ki zolden hogy sikeres

Es az ugyintezo akit felhivtam azt mondta hogy tobben is szoltak ilyen problemarol es valoszinu hogy technikai

Es igy akkor??

2018. febr. 27. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván technikai, de ezt nem írtad le.
2018. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

na mi lett?

sikerült?

2018. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Ma kaptam a hivataltol emailt a hitelesitesem sikerult!:)))
2018. márc. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!