Hol lehet kozmetikusnak, műkörmösnek tanulni nappalin? Ingyenes, ha ez az első szakma? Mik a feltételei? Egyáltalán van feltétel? Vagy 8 általános után is lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a kozmetikusoknak kell érettségi, műkörmösről semmit nem tudok. Pl középiskolában is tanítják így ha a megfelelő korhatáron belül vagy, akkor ingyenes, nem tudom pontosan ez mennyi 23-4 év, nem tudom, ha nem, akkor ki kell fizetni!
2010. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet ingyenesen tanulni, mert egészen más képzés mint egy okj. És egyébként baromi drága. Legutóbb amit találtam kozmetikus képzést, az 450 ezer volt. Nyilván lehet találni ez alatt is, csak az sem mindegy milyen iskolát végzel.
2010. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát,második,ezt rosszul tudod,mert én ingyenesen végeztem el, méghozzá a legszinvonalasabb helyen.( első szakmám volt)

Magyar Kozmetikus Ipartestület Bp.8.ker. Hársfa u.12.

2011. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!