Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tovább? Milyen szakma...

Hova tovább? Milyen szakma lenne a legjobb számomra?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem és jó lenne körvonalakban eldönteni,hova megyek tovább tanulni. Kíváncsi lennék a véleményetekre, milyen szakmát tudnátok nekem a legjobban elképzelni.

Érdekelnek az állampolgári ismeretek (pszichológia,politológia,szociológia,jog), a művészetek, az irodalom és a zene. Szeretek emberekkel, főleg fiatalokkal és gyerekekkel foglalkozni. Vezető egyéniség vagyok. Szeretek szervezni, tervezni, bár néha a megvalósítás több energiát és időt igényel. Ami érdekel, azt szívesen csinálom. Türelmes vagyok az emberekkel. Szeretek új embereket, helyeket, nyelveket és szokásokat megismerni. Nyitott vagyok az új dolgokra, de általában hű vagyok a bevált módszerekhez. Meg tudom győzni az embereket az előadásmódommal és a határozottságommal. Jó zenei érzékem van: 10 éve hegedülök és énekelek.


2011. nov. 4. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!