Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen tanuljak...

Melyik egyetemen tanuljak Nemzetközi gazdálkodást (angolul), és mi a véleményetek erről a szakról?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok, egy felsőfokú angol és egy középfokú francia nyelvvizsgám van, szeretem a matekot, faktos is vagyok - részben ezen szempontok miatt egy ideje a Nemzetközi gazdálkodás szak érdekel, esetlegesen angolul. A BGE Ng angol nyelven a külföldi oklevél miatt nagyon jól hangzik, emiatt vonz a legjobban, illetve azért is, mert azt hallottam, elég gyakorlatias az oktatás ezen az egyetemen. Viszont félek, hogy az angol nyelvű oktatás nem olyan színvonalas, mint a magyar. Akinek van tapasztalata, véleménye ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa magában!

Az ELTE-re is szívesen járnék, viszont a GTI-ről eddig nincs túl sok információm.

Mindkét egyetem érdekelne úgy általánosságban is, milyenek a tanárok, a légkör, az órák?

Aki Nemzetközi gazdálkodáson van, szereti, hasznosnak és érdekesnek találja? Én alapvetően elég gyakorlatiasnak tartom magam, tudok magolni, de inkább megérteni szeretem a dolgokat és látni bennük a logikát, érdekelnek a nemzetközi kapcsolatok is, és a politikától sem zárkózom el teljesen.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 6. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajj, szomorú, hogy senki nem válaszolt, engem is full ugyanez érdekelne
2019. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!