Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiát tanulóktól...

Pszichológiát tanulóktól várok válaszokat. Vélemények?

Figyelt kérdés

-milyen tantárgyból kell érettségi

-kell-e emelt szint

-és hol érdemes leginkább tanulni (egyetemre gondolok)



köszi:)


2010. júl. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem ezt tanulom, de nagyon nehéz bekerülni, gondold át.

Minimum 1 emelt színt meg középfokú nyelvvizsga h legyen is esélyed..

a ponthatárok nagyon magasak(nem véletlen)

2010. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Hát elkell, hogy keserítselek..

Ha még ilyennel sem vagy tisztában, hogy emelt szint KÖTELEZŐ, az elég nagy gond, az átlagod ha megvan 4-5 akkor sem biztos, hogy bekerülsz,plusz érettséginek majdnem h kitűnőnek kell lennie.Szóval ponthatár olyan 450 körül mozog kb. Szóval emelt szint meg nyelvvizsga plusz jó eredmény nélkül 100 h senkit nem vesznek fel.

2010. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emelt szint nem kötelező, de nélküle esélytelen. Anélkül is felvételizhetsz, hogy külön tárgyat váalsztanál felvételire, hizsen a kötelezők is elég elméletben. A matekot, a magyart, a biológiát a történelmet és néhány nyelvi érettségit számolna kbe. (értelemszerűen csak kettőt) Mindenhol érdemes tanulni, kivéve az ELTE-n.


A ponthatárok nagyon magasak, nem véletlenül, ezért nagyon sok kell hozá, hogy felvegyenek. Utána kb. ilyen sok is kell ahhoz, hogy majd elhelyezkedj, és megélj belőle.

2010. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként én sem tanulom a pszichológiát, de ezekhez a válaszokhoz nem is kell,
2010. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy emelt nélkül semmi esélye nincs:) mki emeltezik
2010. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!