Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen munka mellett tudok...

Ilyen munka mellett tudok tanulni fizetős OKJ-n?

Figyelt kérdés
2 nap munka 2 nap szünet ez a munkaidőm 12 órában de tanulni szeretnék valamit de így nem tudom, hogy megoldható-e mert hétvégén is be kell menni ha úgy van.
2019. szept. 13. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen keretben. Iskolarendszerben nem igazán, mert ott hétköznap, nap közben vannak az oktatások. Tanfolyami rendszerben lenne érdemes gondolkodni, bár ez hosszabb időtartamú, mégis sok helyen szombati, vagy délutáni képzési időpontok vannak. Van még elvileg a levelező, ami talán a legegyszerűbb ilyen esetben, bár erről nem találni túl sok infót.
2019. szept. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az iskolarendszeren kívüliek még rugalmasabbak, ha hétköznap vannak órák, akkor jellemzően 2 este, 17:30-tól, vagy minden szombat, vagy kéthetente szombat ÉS vasárnap. Én így tanultam, de a többi tanfolyamnál is ezt látom.


Ez beleférhet Nálad, plusz relatív sokat lehet hiányozni.


Nem hosszabb a tanfolyami rendszerű, most olyanon vagyok, ami van iskolarendszerben IS.

Iskolarendszerben 2 év, nekünk 1. Illetve ha a levizsgázást is bézzük, kb 1 és 1/4 év. Cserében nyáron is bent voltunk, augusztusban volt csak szünet, de 31-én már óra.

2019. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!