Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-VIK-ről KJK-ra átjelentkez...

BME-VIK-ről KJK-ra átjelentkezési lehetőség?

Figyelt kérdés

Leginkább mint elméleti kérdés teszem fel, de sajnos valóban elég nagy hülye voltam, és úgy érzem, hogy eléggé rosszul döntöttem.

A lényeg az, hogy mérnökinformatikus vagyok jelenleg (első félévem), és sajnos eddig nem mertem magamnak bevallani azt hogy hiába érdekel a téma, a járműmérnöki sokkal jobban. Már nyár végén így éreztem sajnos, hogy az informatikai iparban nem érezném túl jól magamat. Szóval elhamarkodott döntés volt a javából, de azthiszem már mindegy.


A követelményeket megtaláltam, de azt nem tudom hogy a tantárgyakkal mi történne pontosan (tehát akkreditálható-e valamelyik), illetve hogy egyáltalán van-e értelme. Még a passzív félévre és újrajelentkezésre gondoltam. Szóval esetleg ha járt valaki már hasonló cipőben, annak nagyon szépen megköszönöm a segítségét.


Persze 2 hét után még nem akarok feltétlenül ítélni, így ez inkább elméleti kérdés egyelőre.


2019. szept. 17. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!