Leglazább koli Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet jövőre eljövök Budapestre egy kollégiumba. Fontos hogy ez középiskolai kolesz legyen. Az lenne a kérdésem, hogy melyik az a koli ahol a leglazábban veszik a dolgokat? Persze nem várom el hogy éjel 3-ig lehessen bulizni, de melyik a leglazább? És ez a leg, ez mennyire szigorú? Előre is köszi :).
2019. szept. 22. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy leglazább közéiskolai kollégium (már az előző kérdésednél is írtam). A középiskolai kollégiumokban jellemzően kiskorúak laknak. Velük bármi baj történik akkor rögtön előveszik a kollégiumi nevelelőtanárt ezért vannak szabályok amiket be kell tartani (mégha a diákok számára túl szigorú is)

Javaslom guglizd meg a kollégiumi házirend Budapest kifejezést es olvasgasd. Ha bekerülsz egy egyházi suli kolijába akkor lesznek kötelezettségeid.


Javaslom, hogy először nyerj felvételt egy budapesti középiskolába, azután mehetsz a suli kolijába. Az Apáczai kolijába nem vesznek fel Berzsenyibe járó diákot (ez csak egy példa volt). Tegyük fel hogy van laza koli (amiről álmodsz). Ha nem a kolihoz tartozó suliba jársz akkor nem vesznek fel.

Egyébként megmondanád, hogy mit is jelent számodra egy laza középiskolai koli?

2019. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy melyim az a kollégium ahol a legkevésbé veszik komolyan a dolgokat. Lehet hogy a legszigorúbb és a legkeményebb között hajszálnyi a különbség. Én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hol mit lehetett, mit engedtek stb.
2019. szept. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!