Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2020. -as pontszámítási...

A 2020. -as pontszámítási rendszerben így mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Angolból és történelemből fogok emelt szinten érettségizni, illetve van már egy angol B2, C1 és egy francia B2 nyelvvizsgám. Ezért, ha minden igaz, 90 pluszpont jár összesen. Vagy probléma, hogy ugyanabból a nyelvből teszem az emelt érettségit és a felsőfokú nyevvizsgát? Hány pluszpontom lesz így?

Előre is köszi a válaszokat!



2019. okt. 8. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 100 pluszpontod lesz, alapból a két emelttel szerintem. Meg szerintem nem lenne probléma, már azért se mert két nyelvből van neked. De a 100 ponthoz persze elis kell érni a 45%-t hogy megkapd a plusz 50 pontokat.
2019. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző nem hiszem hogy tudja hogy egy emelt alapkövetelmény, tehát egyik emeltért kapsz csak, és az a töri. De hidd el többre mész ha elolvasod ezt. [link]
2019. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

2-es engem már felvettek, így nem követem az eseményeket.

Bocs a dez információért

2019. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pontos infókat dec végén teszik közzé mi mennyit és hogyan számit stb
2019. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!