Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

A 2020. -as pontszámítási rendszerben így mire számíthatok?

Angolból és történelemből fogok emelt szinten érettségizni, illetve van már egy angol B2, C1 és egy francia B2 nyelvvizsgám. Ezért, ha minden igaz, 90 pluszpont jár összesen. Vagy probléma, hogy ugyanabból a nyelvből teszem az emelt érettségit és a felsőfokú nyevvizsgát? Hány pluszpontom lesz így?

Előre is köszi a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: továbbtanulás, egyetem, érettségi, angol, pontszámítás, felsőoktatás

2019. okt. 8. 18:17  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem 100 pluszpontod lesz, alapból a két emelttel szerintem. Meg szerintem nem lenne probléma, már azért se mert két nyelvből van neked. De a 100 ponthoz persze elis kell érni a 45%-t hogy megkapd a plusz 50 pontokat.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. okt. 8. 21:00 Privát üzenet
Előző nem hiszem hogy tudja hogy egy emelt alapkövetelmény, tehát egyik emeltért kapsz csak, és az a töri. De hidd el többre mész ha elolvasod ezt. [link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. okt. 8. 21:22 Privát üzenet

2-es engem már felvettek, így nem követem az eseményeket.

Bocs a dez információért

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. okt. 8. 21:24 Privát üzenet
Pontos infókat dec végén teszik közzé mi mennyit és hogyan számit stb

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. okt. 20. 22:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 2020. -as pontszámítási rendszerben ha angolból teszek emelt szintű érettségit, de angolból felsőfokú nyelvvizsgám is van, megkapom a pluszpontot?
2020-as pontszámítási rendszerben két nyelvből emelt érettségi?
A 2020-as pontszámítási rendszer hogy fog zajlani?
2020-tól hogy változik a pontszámítási rendszer?
A 2020-as pontszámítási rendszer szerint ha a nyelvvizsgám is angol nyelvből lesz és az emelt érettségim is, akkor azt nem fogadják el a továbbtanuláshoz?
Keresztféléves felvételi időszak mikor indul? A 2020-as februárban induló felsőoktatási képzésekre való jelentkezés.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!