Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legnehezebb, és a...

Melyik a legnehezebb, és a legkönnyebb szak az alábbiak közül? BME üzemmérnök informatikus, Óbudai egyetem villamosmérnök vagy Oe gazdaságinformatika?

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Legkönnyebb az OE gazdinfó.

Legnehezebb az OE villamosmérnök.

2019. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Mivel az üzemmérnöki csak BProf, így azt mondanám a legkönnyebbnek. A gazdinfó hiába a legjönnyebb IT szak, de mivel BSc, így nehezebb az üzenmérnökitől.

A legnehezebb természetesen a villamosmérnöki lenne.


Szóval a lista, a legnehezebbtől:

1. Villamosmérnöki

2. Gazdaságinformatika

3. Üzemmérnök informatikus

2019. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan, ahogy a 2.írja.
2019. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtitek, hogy a BME-n van. Tehát biztos, hogy lesznek olyanok, ismerve az oktatói gárda nagy részét, akik szemétkedni fognak, és szintén lehet, hogy házik miatt csúszol meg. A többit nem ismerem, de ezek BME-n előfordulnak, pl ha rossz embert fogsz ki egy laboron simán kidob, míg gy jobbnál akár 4-5-öst ius kaphatsz egy mérésre. Házi feladatok, kisZH-k se egyforma nehezek. Bár én BSc-n vagyok, de ezek szerintem ott is előjönnek.

Mégegyszer mondom ÓE-t nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.

2019. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!