Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások szak...

Emberi erőforrások szak milyen? Milyen órák vannak? Sok a matek? (Metusok előnyben)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a szak de matekom 0 segghülye vagyok belőle, kétszer buktam is gimibe félévkor
2019. okt. 16. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Másik egyetemen tanultam, de alapozó tárgyként mindenhol van gazdmatek, statisztika, makro, mikro, vállalati pénzügyek, ezek azért számolósak. Elég sok óra van a 7 szemeszterben, de általánosságban az első 3 félév főleg alapozó tárgyakkal van tele, ezek a többi gazdasági szakosokkal együtt vannak (3. szemszterben már van 2-3 szakos tárgy azért). Van közte olyan tárgy ami hasznos és érdekes de van jópár szerintem töltelék is.

4. szemesztertől már inkább csak a szaktársakkal közös órák vannak pár kivétellel, ezek azért érdekesebbek. Igazából elolvasol pár mintatantervet eléggé le lehet szűrni melyik tárgy miről szól, ezek azért nem túl számolósak már.

2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!