Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások szak...

Emberi erőforrások szak milyen? Nagyon matekos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már tavaly leérettségiztem, így fixen tudom, mennyi pontom lett. Emberi erőforrások szak nagyon tetszik, önköltségesre vennének csak fel. Szeretnék emberekkel foglalkozni, inkább humán beállítottságú vagyok. Tudom, hogy ez gazdasági szak és van matek, de mennyire kemény? Az egyetemeken van lehetőség külön matekra, korrepetálásra vagy ilyesmire menni? Gimiben 4-es voltam, az érettségim matekból 60% lett. (Tudom, nem túl jó...) Szóval ilyen eredményekkel mire számíthatok? A szaknak ugye a humán része érdekel, de a matek is kell ugye. A BGE-re vagy a SZIE-re (Bp) mennék, mik a tapasztalaitok? Illetve a Károli emberi erőforrások szakja nagyob gyenge? Előre is köszi.



2018. jan. 29. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés matek van, csak ami alapozó tárgyként van minde gazdasági szakosnak. Külön egyetem által szervezett korep nincs, néha hallgatók szoktak létrehozni tanuló csoport és akkor megoldott példasorokat tesznek fel egy facebook csopiba vagy korábbi ZH feladatsorokat töltenek fel. De ha nem megy a matek esélyesebb, hogy matektanár kell. Egyetem kapsán nem tudok segíteni, nincs ezekkel taoasztalatom.
2018. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!