Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnőki nek akkarok...

Villamosmérnőki nek akkarok menni pár év mulva és hogy kell e fizetni egyetem ért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy le rakom a villamyszerelőt ami 3év aztán 2 év éretségi. és azutan szeretnék menni villamosmérnők És az kerülne nekem valami pénzbe. meg az hogy szerintem koleszba laknák de azt se tuddom hogy müködik az ha le irjátok akkor örülnék.
2019. okt. 18. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ez még nagyon messze van. Másodszor pedig ilyen helyesírással és fogalmazási képességgel ne akarj egyetemre járni. Harmadszor pedig, ha ezekre az alap kérdésekre nem tudod megkeresni a választ saját magad az interneten, akkor soha nem fogod tudni elvegezni a szakot. A felsőoktatás, pláne a villamosmérnöki megkoveteli az önállóságot.
2019. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!