Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát és hogyan...

Milyen munkát és hogyan tudnék gimnázium mellett vállalni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, aki utolsó évesként tanul gimnáziumban. Nagyon szeretnék minél hamarabb saját lábakon megállni, mivel le szeretném pakolni a szüleim válláról a terhet, amit anyagilag (is) okozom. Úgy érzem magam, mint aki egy életképtelen kis senki lenne, aki csak húzza az idejét, tervei vannak bőven, de tenni értük még nem tesz túl sokat az ábrándozáson és a panaszkodáson kívül. Nos, ezen szeretnék változtatni. A probléma viszont az, hogy hétköznap maximum kedd este (vagyis, 16:15-kor végzem aznap, utána viszont) tudnék vállalni bármilyen munkát, esetleg péntek délután és egész szombaton. A többi nap azért nem jó, mert rengeteg órám és tanulnivalóm van az iskolában, otthon, továbbá az otthonom és az iskolám között megtett út sem kevés időt vesz igénybe. Diákszövetkezeteknél (Fürge- és MelóDiák) próbálkoztam még egy - két éve, de nagyon csalódtam bennük. Tud valaki valami tanácsot adni? Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki segít. További szép napot mindenkinek!

2019. okt. 19. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én végig korrepetáltam másokat a gimi utolsó évétől kezdve végig egyetem alatt 5 évig. Ebből éltem. Tanulj és taníts másokat arra, amiben jó vagy. 2-3000.-/óra és Skype-on is tolhatod, akkor, amikor ráérsz. Ha nyelveket is beszélsz, még jobb.
2019. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Appen
2019. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!