Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11-12. ben csak az 5 érettségi...

11-12. ben csak az 5 érettségi tárgyat tanultátok fullosra vagy a többit is nyomtátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 tárgyon kívül nem sok óra volt már 11-12-ben. Talán csak biosz meg fizika, de mivel nekem az volt a két felvételi tárgyam, azt is nyomtam rendesen:D Jah meg másik nyelv, abból meg nyelvvizsga kellett..:D
2010. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát fullosra nem is, de nagyjából, ja. :D Ahogy a többit is.
2010. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én összesen 1 tárgyat nyomattam fullosra, ami kellett, a matekot. Emellett még az angolra is odafigyeltem, a többi nem kellett...
2010. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Én az összes többire is ugyanúgy tanultam, mint az összes többire. Nem akartam lerontani az átlagomat.
2010. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Én is mindenre ugyanúgy tanultam, pláne hogy sokáig azt sem tudtam mire akarok menni majd :)
2010. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 czibles ***** válasza:
72%

12ben csak angolt tanultam előrehozott miatt.

13ban csak matekot. nálam csak a duplázás jöhetett szóba, így fölösleges lett volna másra is tanulni.

2010. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nalunk mar alig volt mas tantargy, amire meg lehetett volna keszulni. meg 11.ben volt fizika, meg mindket evben masodik idegen nyelv, es persze tesi:-), de amugy szerintem csak az ot tantargy erettsegire, es a faktok.

de mar jo par eve volt, lehet rosszul emlekszem.

2010. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

Nem tanultam különösebben semmire, nem volt túl erős a sulink, nem követeltek sokat. Matekkönyvet/füzetet a két év alatt talán 2-szer vettem elő itthon, magyart órák előtti szünetekben olvastam át, töriből nem feleltünk soha, így csak témazárók előtt egyszer elolvastam mi van a könyvben, angolból meg németből már 10.-ben illetve 11.-ben letettem az érettségit.

Írásbeli érettségi előtt tanultam úgy 3 napot, 1 nap magyar, másfél nap töri, fél nap matek kb. Szóbeli érettési: egy hétvége.


Eredmények: matek (mindig is a legrosszabb tárgyam, és nem is érdekelt) 75%, magyar 100%, töri 93%, angol emelt 92%, német 98%.


Ja, órákon odafigyeltem és jegyzeteltem. Ennyi elég volt.

2010. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Én elég erős suliba jártam, de sosemt anultam különösebben. Órán figyeltem, stb, de sulin kívül abszolút semmit nem készültem. Utsó 2 évben már nem nyomják annyira a többi tárgyat, volt, amiből 3 értelmes mondat fejében 3,6-ra is megadták az ötöst, szóval a tanárok általában elnézőbbek. Utsó félévben meg már tényleg nem kell mást tanulni, és az érettségi sem vészes. Írásbelire nem lehet felkészülni, vagy ott voltál órán 4 évig, és menni fog, vagy nem. Szóbelin meg rendes a vizsgabizottság, én kb 3 nap készüléssel megcsináltam a jelest mindenből, ami amúgy sem nagy kunszt, de minek fektessek bele több energiát, ha ez is bőven elég oda, ahol tovább tanulok?
2010. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi tanulással magyar 100%.. tudod kinek mesélt.. vagy a tanárok nem voltak korrektek a javításnál, vagy pedig nagyon benéztél valamit.
2010. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!