Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit tanultok/tanultatok...

Mennyit tanultok/tanultatok emelt történelem érettségi írásbelije előtt? Mikből tanultatok, Miket néztetek át? Hogyan készültetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 15:35
 1/2 lexi900926 válasza:
Én sem az írásbelire, sem a szóbelire nem készültem. Tanultam 4 évig folyamatosan a gimiben, sose írtam 4-esnél rosszabbat. Ilyenkor nem sok értelme van megpróbálni behozni 4 év anyagát. Egyébként az egész érettségi vicc, még az emelt töri is. A teszt részben benne van kb. minden. Amit tanácsolni tudok, hogy interneten nézd meg az összes eddigi emelt töri írásbelijét, és töltsd ki önállóan, aztán ellenőrizd le. Ha ezt mindegyikkel megteszed, élesben már rutinból megy majd :) Menni fog, egyáltalán nem mondanám nehéznek. A szóbeli meg szerencse kérdése is. Ott kaphatsz nagyon szemét tanárt, akkor is ha kitanultad a beled. Sok sikert!
2011. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na ez az,ami nem igaz...végig 5-ös voltam töriből,a 4 év alatt körübelül két 4-esem volt..február körül kezdtem el készülni az emelt érettségire,megcsináltam a létező összes tesztet,mindegyiket majdnem hibátlanra,úgy mentem el érettségizni,hogy 90%-ot össze fogok hozni,nem lesz gond...hát fiú létemre,majdnem elsírtam magam amikor megláttam a feladatokat.Ennél többet pedig nem tudok készülni.A szóbelim jól sikerült,írásbelim 76%,jogra szeretnék menni,persze államilag támogatottra,mire nem sok esélyt látok.Egy jó tanács: ne menj emelt törire,van egy olyan érzésem,hogy évről évre egyre jobban nehezítik.Tanulj nyelveket,emeletezz nyelvből.
2012. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!