Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik azok a humán irányú...

Mik azok a humán irányú szakmák amikkel jól lehet keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan szakmák érdekelnének amik humán beállítottságú embereknek való. Nem vagyok kibékülve se a matekkal, se a fizikával....

2 év múlva érettségizek, szóval már ideje lenne legalább valami irányt találnom amiben gondolkodhatok. Mindenképp főiskolához/ egyetemhez kötődő szakmák érdekelnének.

Németül/angolul tanulok, de nem feltétlen nyelvvel kapcsolatos irány érdekelne.


2019. okt. 23. 14:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú...

Jól ki tudom választani én is azt az érdeklődési kört, aminek belföldön nulla jövője van, na mindegy. Külföldre meg maximum tanulni mennék ki, mert mindenképp itthon szeretnék élni.

2019. okt. 23. 20:58
 22/22 anonim ***** válasza:

Jogot viszont külföldön nem érdemes tanulni csak akkor ha ott is akarsz élni örökre (bár hozzáteszem a jog pont az a terület, ahol anyanyelvi szintű nyelvtudás kell, szóval nem sokan vállalják be mert nem sok esély van az érvényesülésre az anyanyelviekkel szemben, eléggé speciális verbális és íráskészség szükséges).

Én még mindig gazdasági szakot ajánlanék, több ismerősöm tanult gazdasági szakon már egy Bsc diplomával (tehát 3 éves képzés) többet kerestek kezdőként mint én a jogi diplomámmal. Jobban megéri mint egy jogi egyetem, ahogy így látok más szakmákat.

2019. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!