Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lassan befejezem a mesterképzé...

Lassan befejezem a mesterképzést és úgy érzeü elvesztettem a motivációm, tanácstalan vagyok a pályám iránt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pénzügy szakon tanulok, és gyakran érzem h unalmas, irodai rabszolga lehetek. Családban van mérnök és az utóbbi idöben mindig azzal jön, hogy én miért nem mentem annak és miért nem.tanultam valami "értelmeset". Azt érzem valóban olyan pályára kellett volna menni, lehet jobban szeretném. 25 leszek mire elvégzem a mostanit, gondolkodtam rajta, hogy utána még levelezőn elvégezhetném, de majdnem 30 ként megkapni egy ujabb papirt....
2019. okt. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
jo az a penzugy szak, Angliaban rohadt sokat lehet keresni vele
2019. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne már. Minden családban kötelezően van 1-2 nagyokos mérnök, akik szerint mindenkinek mérnöknek kellene mennie. :D Ne hagyd magad, ne engedj a családi nyomásnak. Nagyon is jó szakma a pénzügy, pár év, és mérnököket fogsz enni reggelire... a valós üzleti életben nagyon értékes a pénzügyes diploma, akárhol is fogsz dolgozni később. Simán lehetsz termékfejlesztő, menedzselhetsz startupokat stb. stb.
2019. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a pénzügy csináld azt! Ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak!

Én bsc-n pénzügy számvitelen vagyok egyébként, de biztos váltok, nem az én pályám.

De ha tetszik a mérnöki kit érdekel, hogy 30 évesen kapod meg a papírt? Ha jó mérnök vagy úgyis alkalmazni fognak.

2019. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mernokot mond, hanem komuvest, akkor arra kene menned szerinted?


Onbizalomhianyos vagy. Ezt kene rendbe tenni elsonek.


Ha kiegnel a mernokitol, akkor masra mennel?

2019. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!