Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Az OKJ rendszerről ki tud valamit? Teljesen megszűnik 2020-tól?

Én pont jövőre tervezek menni, március felé (munkaügyin keresztül, és szó sem volt arról, hogy nem indul, sőt.. Akivel beszéltem, ő azt mondta, hogy csomó indul majd tavasztól). Meg ugye ottvannak a fizetősök is.. Nekem sajnos csak jövőre lenne lehetőségem ilyenre menni, de viszont csomó cikk volt pár hónapja hogy megszűnik. Tudna valaki valami pontos infót mondani? Vagy nem szűnik meg, csak kevesebb lesz/hosszabb oktatások? Köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: OKJ, tanfolyam, munkaügy, hivatal, fizetős tanfolyam, szakma

okt. 27. 13:13  Privát üzenet  

A válasz
[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 27. 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval mehetek még jövőre :D ez pizi

# 2/2Időpont okt. 27. 14:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2020-tól az érettségire való jelentkezés előtt már rendelkeznem kell legalább egy B2-es nyelvvizsgával?
2020 tol valtozik az okj-és képzés! Milyen szakmák maradnak meg? Kb 200 fog megmaradni azt olvastam. Ezeknek a listáját keresem.
Ha emelt angol érettségin 50%-ot értem el (tehát nem ér nyelvvizsgát mert nem értem el a 60%-ot), és megcsinálom külön a B2-es nyelvvizsgát angolból akkor teljesítettem a...
A 2020. -as pontszámítási rendszerben így mire számíthatok?
2020-as keresztféléves felvételi eljárásban szerintetek csak mester es levelezoszakok fognak indulni? Semmi alapszak?
Mi a véleményetek az új továbbtanulási rendszerről? Gondolok itt arra, hogy 2020 tól már kötelező egy nyelvvizsga illetve egy emelt érettségi.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!