Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én 2021-ben pszichológusnak...

Ha én 2021-ben pszichológusnak szeretnék továbbtanulni, akkor az évvégi és az érettségi jegyeimnek, hogyan kéne kinézniük?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pszichológia szakos de van egy olyan ismerősöm és tudom, hogy magas szokott lenni a ponthatár, szóval a jegyeid többségének 5-ösnek kellene lennie, de ha van pár 4-es, az sem baj.

Mivel 2020 után felvételizel, inkább 2 emeltet kéne letenned. Egyiknek javaslom az angolt, mert az mindenhova hasznos, másrészt ha nincs nyelvvizsgád, akkor azzal megkapod (60% felett).

Szokták ajánlani a biológia érettségit, ha tudsz, akkor állítólag jó, ha emeltezel abból is, de ha nem, akkor emeltezz egy másik nyelvből vagy töriből pl., ami megy.

És nem árt, ha van nyelvvizsgád pluszpontnak. Az érettségijeidnek pedig jól kell sikerülnie, hogy sok pontot kapj.

2019. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2020. márc. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!