Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha pl. bioszból tesz...

Hogyha pl. bioszból tesz valaki emelt szintű érettségit, de aztán rájön, hogy mégis inkább olyan irányt választana, amihez pl. matek emelt szint kell, akkor mit tud csinálni?

Figyelt kérdés

Mármint "úja lehet érettségizni" gimnázium után? Vagy ha pl. valakinek rossz lesz a matek érettségije, de nem foglalkozik vele, mert ahhoz az irányhoz, amit ő választani készül, nem szükséges a jó matekjegy, de aztán meggondolja magát, újra érettségizhet? Vagy ha egyszer elrontotta, akkor cseszheti a az egészet? Hogy megy ez? (Csak elméleti szinten érdekel)

Köszi, aki válaszol :)


2010. júl. 17. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetsz, akkor bármiből bármennyiszer érettségizhetsz. :)
2010. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mennyit kell fizetni nagyságrendileg?

(Addig is köszönöm a választ :D)

2010. júl. 17. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, az OM honlapján biztos fenn van, de azt hiszem 12-20 ezer. Nem mindegyik vizsga kerül ugyanannyiba, azt hiszem függ pl. attól is, hogy hány részből áll.
2010. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyságrendileg :-) 17000,00 forint, mivel emelt szinten szóbeli is van.

[link]

2010. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget :)
2010. júl. 17. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Középszinten 11.000 körül, emelten 17.000. Szerintem érdemes a volt középsulinál benyújtani a jelentkezést, így valószínűleg megszokott helyen vizsgázhatsz (ha nem vizsgáztat az általad kinézett tárgyból emelt szinten, akkor is jelentkezhetsz ilyen módon).
2010. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!