Vannak itt ppl pilóták?

Figyelt kérdés
Még csak a negyedik gyakorlati órámnál tartok, nagyon élvezem a repülést és a tanulást, de ha arra gondolok, hogy majd egyedül kell mennem repülni még elfog a félelem. A repüléstől egyáltalán nem félek, ez most mégis feszélyez. Ti mikor nőttétek ezt ki, ha volt egyáltalán ilyen érzésetek?

2019. nov. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jelen


Tudtam hogy a szolo egyx el fog jonni de sose gondoltam ra, ezert nem is igazan feltem tole, inkabb fokuszalj az itt es most-ra


viszont mikor elmentunk a szomszed repterre es az oktato bejelentette, ha mutatok 2 szabalyos leszallast, akkor o kiszall, akkor elkezdtem idegeskedni, izzadt a tenyerem, remegett a labam

aztan tenyleg kiszallt

nagyon izgis volt taxizni a kifutohoz es felszallas kozben atneztem az ures szekre, wow.... aztan az iksolakoron mikor megkaptam a leszallasi engedelyt, elfogott a panik, uristen, le kell szallnom, de hogyan? uristen, uristen... aztan bekapcsolt a trening, elkezdtem hangosan mondani a szavakat amiket az oktatom mindig mondogatott leszallas kozben, es lass csodat, letettem a gepet... es utana elszalltam es letettem meg 2x


no para! eleted legeslegjobb elmenye lesz a szolod, majd meglatod! :D

2019. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonooom a valaszod! :) Hanyadik oranal jartal kb az elso solonal?
2019. nov. 5. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem eleg sokaig tartott, kb. huszonvalahanyadiknal szoloztam

de ez nem jelent semmit, nem verseny, mindenki mas utemben tanul

ismerek olyat, akit a 10. ora utan felkuldtek egyedul :D

2019. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is! Potosan ismerem mit érzel, szerintem a legtöbben így vannak ezzel, még ha nem is mondják. Nem kell aggódnod emiatt, főleg ennyire az elején. Ha eljön az ideje, nyugodt lehetsz, hogy az oktató aki elenged teljes mértékben biztos a tudásodban, még ha te ezt nem is érzed feltétlenül. Az biztos, hogy életed egyik legjobb élménye lesz, és örökké emlékezni fogsz az első egyedüli repülésedre! :)
2019. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én az első egyedüli útvonaltól jobban félek.

az első egyedülim már megvolt és nagyon élveztem, még azt is elfelejtettem,hogy teljesen egyedül kell leszállnom olyan jó volt végre oktató nélkül elindulni

2019. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Ha ott tartok, megírom milyen volt! ;)
2019. dec. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!