Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejutok a csabai Andrássy...

Bejutok a csabai Andrássy gimi humán szakára?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, és az Andrássyba szeretnék menni, humánra. Kiszámoltam, a jegyeim alapján úgy 91-92 pontom lesz. Így bejutok? És amúgy sok helyen olvastam, hogy a humán a leghülyébb osztály meg hogy az eurofakt sokkal jobb stb. Ez tényleg így van? És maga a suli tényleg nagyon nehéz és rengeteget kell tanulni? Gyuláról járnék be.

2019. nov. 6. 18:50
 1/1 anonim válasza:

Szia, én Andrássysként válaszolok. :)

Sokmindent lehet hallani az iskoláról, de igazából ezeknek a fele nem igaz. Valamikor régebben kezdődött ez a hülyeség, hogy a C-sek a bénák, és az E-sek a legjobbak. Szerintem ez totálisan hülyeség, hiszen az osztályok nem átlag alapján vannak létrehozva. Minden osztály különböző irányultságú, és szerintem ne a pletykák alapján válassz tagozatot, oda jelentkezz, ami érdekel. A C-sek sem hülyék,az E-sek pedig nem sztárok, csak másban erősek. Én annyira nem érzem ezt az osztályok közötti széthúzást, nekem mindenfajta osztályból vannak barátaim/jó ismerőseim, nem szabadna így általánosítani. Persze van olyan E-s aki elég beképzelt, de hidd el, a C-ből is van, ez nem ettől függ.

Nem akarlak megrémiszteni, de tényleg kell tanulni. De ha ide akarsz jelentkezni, akkor gondolom ezzel már tisztában vagy. (Egyébként tanulni mindenhol kel, szóval..:D) Én egyéként ajánlom, szeretek ide járni. :)

A felvételire meg már nem emlékszek, bocsi. :(

2020. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!