Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az egri...

Mi a véleményetek az egri Andrássy György katolikus közgazdasági szakgimnázium gimnázium és kollégiumról? A felvételin kb. hány pontot kénel elérni? A magyar az jól megy a matek miatt izgulok inkább a szóbelire meg fel tudok készülni

Figyelt kérdés
Az átlagom 4,8-9.Ma voltam nyílt napon nagyon tetszett. A környezet, a tanárok, a fontossági sorrend mármint a pillérek. Kolis lennék az is tetszett. Mi a véleményetek róla? Ha valami negatív akkor azt is írjátok le, miért.

2018. nov. 21. 19:02
 1/4 anonim válasza:
A nyílt nap csak egy álca:) nekem is nagyon tetszett a nyílt napon, de miután elkezdtem járni, már nem ugyanez volt a véleményem:DD
2019. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én kéttannyelvű turisztika szakon vagyok és a suli kolijában lakom. Nekem nagyon tetszik az iskola rengeteg a program, kedvesek, segítőkészek a tanárok és magasak az elvárások, de rengeteg segítséget kapsz. A koli is elég jó, de még fejlődik. A vacsora sem olyan rossz, de attól azért ne várj túl sokat. Ha jól sikerül a bemenetid ilyen átlaggal biztosan bent vagy!
2019. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A szóbeli tételt kell húzni vagy te választod?
2021. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Húzni kellett mikor én jelentkeztem, bár az 2014-ben volt. De gondolom nem változott:)
2021. febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!