Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

ELTE-IK programtervező szakon sokkal nehezebb elvégezni az MSc-s szoftvertechnológia szakirányt, mint a BSc-s B szakirányt?

BSc-n B szakirányon végeztem, az MSc-t viszont a modelallkotó szakirányon kezdtem el, mert érdekelt a téma, de úgy érzem sok előismeretem hiányzik, amit a BSc A szakirányán tanítanak és eléggé szenvedek rajta, főleg, hogy közben dolgozni is elkezdtem mellette. Azt fontolgatom, hogy jövő félévtől átváltanék inkább szoftvertechnológia szakirányra, hátha az jobban fekszik. Mit gondoltok, sokkal nehezbb,vmint a BSc-s B szakirány?

Lehetőleg az írjon, aki már egy jó ideje oda jár vagy végzett.

Előre is köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ELTE, IK, informatika, egyetem, oktatás, iskola, szak, szakirány, programozás

nov. 9. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem amióta én csináltam változott a tanterv, de szerintem nem nehezebb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 13:21 Privát üzenet

Hát én inkább azt hallottam SzT-ről, hogy kb ugyanazt leadják még egyszer, amit BSc-n. Sok ott az estis, meg a máshonnan jött, akiknek erre igényük is van.

(modalkon végeztem amúgy, király volt)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 12. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ELTE programtervező informatikus Bsc elvégzése után mennyire teljesíthető a BME mérnökinformatikus Msc? Kell valamilyen plusz tárgyat elvégezni a másik szak miatt? Miből áll a felvétel?
Programtervező informatikus szakot mennyivel nehezebb levelezőin elvégezni?
Programtervező/mérnökinformatikus felsőoktatási szakképzést megéri elvégezni? Lesznek vele lehetőségeim?
Mennyire nehéz elvégezni a programtervező informatikus szakot?
Megéri a programtervező informatikus (fejlesztő) felsőoktatási szakképzést elvégezni?
Véleményetek szerint érdemes elvégezni a programtervező informatikus (fejlesztő), vagy a mérnökinformatikus (hálózati informatikus) felsőoktatási szakképzést?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!