Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Soproni Egyetem Benedek Elek...

Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar óvodapedagógus szakáról vèlemènyek?

Figyelt kérdés

Főleg azokhoz szólna a kèrdèsem akik oda járnak vagy jártak.

Milyen az oktatás színvonala ?

Milyen a közössèg ès az egyetemi èlet?

A kollègiumai milyenek?



2019. nov. 12. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2019. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Odajárok:) Magas a színvonala. Sokat kell tanulni és vannak elég nehéz tárgyak. Nagyon sok fogalmazást is kell írni:) Szerintem mindent megtanítanak amire csak szüksége lehet egy óvónőnek.

A diákok aranyosak, mindenki megtalálja a maga baráti társaságát. A kollégium szerintem árban nem rossz, viszont nem annyira jó állapotú.

2019. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Nagyon Szèpen Köszönöm a választ! :) 😍
2019. nov. 16. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Több koli is van, de eltérő árakkal, állapotokkal és esélyekkel a bejutásra. Van csupa lány koli is, de az egyben van magával az épülettel. Órák közt simán vissza lehet menni a szobába.


Van több húzós tárgy is. Javaslom, hogy félév elején tájékozódj hogy mik a követelmények és írd fel tárgyanként, esetleg kérdd el a tételeket szorgalmi időszakban esetleg egy felsőbbévestől és állj neki, mert meg fogod szívni.


Szerintem általánosságban mindenki kijön mindenkivel. Ha nyitott vagy, tuti találsz barátokat. Fiúk nagyon nincsenek a karon, csak pár, de jövőre lesz egy új szak is, szóval ki tudja mi lesz? Viszont a többi karon nagyon sok a fiú. Egyetemi bulik is vannak, de nem ajánlom, hogy mindig menj, ha bulizós vagy. A gólyatábor pedig nekem jó élmény volt összességében, de a kezdeti dolgokon kívül (pl hogy ismerj embereket, ismerd a várost, a hagyományokat, szokásokat) nem sokat számít.


Ja és sose hagyj semmit az utolsó pillanatra! 😃


((Ha tényleg jelentkezel, ajánlom az előalkalmasságit.))

2019. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nègyes válaszoló! :)

Èn nem leendő első èves egyetemistakènt kèrdeztem ,hanem mint egy már első èves óvódapedagógus aki átjelentkezèsen gondolkodik egy másik egyetemről , de így is nagyon hasznos volt a válaszod ahogy a kettesè is :)

2019. dec. 16. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Ha érdekel még valami, nyugodtan írj privátot. 🙃
2020. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a legjobbakat tudnám mondani. 15 éve diplomáztam. Hozzáértő szakemberektől tanulhatsz.
2020. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!