Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni?...

AttHD01 kérdése:

Hova menjek továbbtanulni? Help me!

Figyelt kérdés

Közeledik a pályaválasztás, és még nem nagyon tudom, hogy hova szeretnék menni...


Lehetőleg Jász-Nagykun-Szolnok megyébe szeretnék továbbtanulni. Informatika szakon, ahol programoznak is.


Testvérem mondja, hogy menjek a Varga Katalin iskolába, de az osztálytársaim azt mondják, hogy az túl nehéz. Help!



2019. nov. 14. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Középiskolában informatika szakon se tanulsz a 4 év alatt annyit se, mint egyetemen infó szakon az első órán. Inkább akkor matekra menj, annak később sokkal több hasznát veszed infó szakon. Ha meg közben más kezd érdekelni, jól jön millió egyéb mérnöki szakhoz is.
2019. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, még meggondolom. Annyival szeretném kibővíteni, hogy 4.52-es átlagom van. Eddig sajnos nem vettem komolyabban a tanulást, de most már elkezdtem jobban tanulni. + egy kérdés: Felvennének a Vargába? Milyen átlag kellene oda, ha jól teljesítek a felvételin?
2019. nov. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!