Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek menjek továbbtanulni?

Minek menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
7.es fiú vagyok,és matekba nagyon rossz vagyok.A matekot meghúzva kettes vagyok. valaki érti,valaki nem.De a többi tantárgyból úgy 3,4-es vagyok.Szakközépiskolára gondoltam ott valamilyen szakra.Ebben az egészben csak a matek gátol meg,pedig enélkül "egyetemre is mehetnék." Szeretek barkácsolni,szerelni, biciklit,motort akármit megszerelek. Az autók és az informatika a mindenem. Szeretnék jól fizető állásban elhelyezkedni,és szerelni vagy valami ilyesmi,külföld is szóba jöhet, csak a matek nem az a gyengém.Rendészeti Főiskolára is mennék ha lenne rá lehetőségem majd egyszer.Aztmondják hogy ha valahogy bekerülök akkor már ott nem olyan nehéz,ez igaz? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. márc. 1. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szeretek barkácsolni,szerelni, biciklit,motort akármit megszerelek" = érdemes lenne ilyen irányban tanulni! Fontos, hogy az ember szeresse, amit csinál. Autószerelő?
2015. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az informatika a kettes matekkal gyakorlatilag esélytelen.

Ha nem csak szerelni, barkácsolni szeretsz, hanem ilyen jellegű problémákat megoldani, érteni is hogy mit csinálsz, akkor az autószereléshez is szükséged lesz matekra.


A hetedikes matek még nem olyan bonyolult, hogy elveszítsd a fonalat, ne add fel, keress másik könyvet, gyakorolj, menni fog az. A matek egyszerű, csak át kell látni.

2015. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom.:) A világért nem adom fel! Úgyértettem hogy kevés matekkal,mert nincs olyan munka amihez ne kellene matek.De azért az alapokat tudom csak sokszor nagyon sok gondom van vele. :(
2015. márc. 2. 00:20
 4/5 anonim válasza:
Szia! En most 9.-es vagyok. Szerintem menj az ifnormatika es a szerelés miatt is a Neumann János Informatikai Szakközépiskolaba. En nem oda járok de az igazgató apum legjobb barátja és nagyon kedves. Csak ajánlani tudom azt az iskolát, mert barminek elmehetsz onnan.
2015. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek! :)
2015. márc. 4. 03:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!