Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pár éve le érettségiztem! 2...

Pár éve le érettségiztem! 2 tantárgy nem sikerült! 25 voltam! De folyton szívatták az embert így nem pótoltam! Hol lenne érdemes újra vizsgázni? Ahol nem szivatnak, és aláznak agyon?

Figyelt kérdés
Mivel dolgozok így fontos lenne,hog ezt figyelembe vegyek ...nem diák vagyok akinek csak tanulni kell!

2019. nov. 19. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik felnőttoktatási középiskolában. Nem szívatnak, sőt.
2019. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem miért kell figyelembe venni, hogy dolgozol. Ha megkezdted az érettségi vizsgát, akkor a középiskolai tanulmányaidat befejezted.

Csak érettségi vizsgára kell jelentkezned ebből a két tárgyból, ami nem lett meg. Kötelezően már nem kell órákra járni, úgy készülsz fel, ahogy akarsz.

Az érettséginek lesz egy írásbeli és egy szóbeli része, ezek napközben, munkaidőben vannak, azt sehol nem oldható meg, hogy ne ekkor legyen. 3-4 nap szabit ki kell majd venned.

2019. nov. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szivatnak érettséginél a tanárok.


Csak tanulni kell és sikerülni fog.


Pl.: A magyar tanárom ténylegesen utált engem, mert többször rajta kapott puskázásom.


Érettségin szóbelin 1 pontot volt le csak. Mindent tökéletesen tudtam, 1 dolgot kivéve, amit csak nagyából tudtam elmondani.

2019. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!