Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen informatikai tanfolyamo...

Milyen informatikai tanfolyamokat érdemes elvégezni? Csak Budapesten vannak ilyen képzések?

Figyelt kérdés
Már van egy 5 éves egyetemi végzettségem amivel nagyon nehezen lehet elhelyezkedni, nincs munka. Jelenleg részmunka időben adminisztratív munkát látok el, amihez egy érettségi is elég lenne. Mivel el van használva az összes állami félévem ezért nem jöhet szóba egy komolyabb képzés, nem tudnám kifizetni. Egyetlen ötletem, hogy otthonról webfejlesztő vagy programozó munkát látnék el, mivel messze élek Budapesttől és itt ilyen munkahelyek nincsenek. Érdemes egyáltalán ilyennel próbálkozni? Mert amúgy úgy érzem, halálra vagyok ítélve, más ötletem nincs. Hozzá kell tenni, hogy megváltozott munkaképességű vagyok egy betegség miatt.

2019. nov. 19. 10:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!