Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Heló! Egyészségügyi mérnök...

Heló! Egyészségügyi mérnök hallgatókhoz, illetve már végzett emberekhez szólna a kérdésem: Mennyire diverz a munkavállalás, mennyire nehéz a képzés, és milyen kifutási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

tehát a képzés mennyire intenzív, tudom, hogy csak nappali indul, kb mennyi óra van, mennyi időt vesz el az ember életéből?

Milyen esélyek vannak elvégezni? (mekkora a szórás?)

ha sikerül elvégezni, mennyire nehéz elhelyezkedni, és van-e egyáltaln jellemző munkva vagy ha nincs, konkrétan mire lehet számítani?

(én az egészségügyben végeztem, de kiégtem abban hogy a szenvedés és halál végtelen permutációit magoltam évekig. tetszett az emberi faj de már csak a pahthológiákat veszem észre. a beágyazott rendszerek viszont tetszenek).



2019. nov. 19. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!