Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2011 Földrajz középszintű...

2011 Földrajz középszintű érettségi írásbeli szerintetek mennyire lesz nehéz vaktérképen mik várhatók majd?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te még várj a sorodra, még lesz októberben is érettségi. De májusban tuti, hogy nagyon nehéz lesz!!444
2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Idén mindenki Afrikára tippelt, helyette Amerikát tettékbe, immár harmadjára. Nem olyan nehéz egyébként a topográfia. Nézegetni kell a térképet, az utazási ajánlatokat. Ajánlom még a Google Earth nevű programot is, illetve egy vaktérképes játékot, a Seterra-t.

Nézegesd a topográfiai névanyagot, hamar meg lehet tanulni. Kb. 4 órát tanultam a topográfiára, mégis csak 2 pontot veszítettem :)

Szerintem nézd át az egészt, nem lehet tudni, mit kérnek jövőre..

2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az antarktiszi folyókat kell majd megnevezni.
2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ezek amit írtál mik és hol vannak?
2010. júl. 18. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Itt van a névanyag. Ennél többet nem nagyon kérdezhetnek jövőre sem. :)

[link]

2010. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ez elég hülye kérdés, honnan tudná bárki is?

Elárulom neked, hogy még az sem tudja, aki összeállítja! Nem viccelek. Összesen pár ember ismeri a feladatsorokat, amiből több is van, és közvetlenül az érettségi előtt sorsolják ki, melyiket adják fel. Annyival előtte, hogy még lehessen sokszorosítani.

2010. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Honnan a csudából tudná bárki is?

Egyébként meg olyan primitív az összes középszintű érettségi, hogy kár ilyeneken parázni. Egyszerűen tanulni kell rá és kész.

2010. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de az sok város stb a vaktérkép
2010. júl. 19. 11:46
 9/15 anonim ***** válasza:

A tanárod majd jobb esetben odaadja a topográfiai követelményeket, én nem tanultam arra a részre, nem is lett vmi fényes, de épp meglettem 4-es, szerencsére nem fog beleszámítani semmibe nekem.

Vegyél esetleg mf-et, nézd meg az eddigi érettségiket és csináld meg, plusz olvasd a könyveket.

2010. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha félsz a vaktérképtől, akkor ne a földrajzot válaszd érettségi tárgynak!
2010. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!