Szerintetek nagyon nagy elvetemültség lenne gazdinfóra menni?

Figyelt kérdés
Egyelőre semmit nem értek az infóhoz, a matek nagyjából megy. Egy másik szakot készülök itthagyni, de fogalmam sincs, hogy mi legyek, így jött ötletnek a gazdinf,mert biztos álláslehetőség és én meg teljesen tanácstalan vagyok.

2019. nov. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmilyen előzetes programozási ismeret, nulláról tanuljàtok. Nem elvetemült ötlet, hanem kivàló. Amúgy ha addig is el akarsz tanulni kezdeni programozni, youtube a barátod, keress Python tutorialokat.
2019. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Matekból tanultál már deriválni-integrálni? Mennyire megy? Programozni meg C-ben kezdj el, azt fogják kérni.
2019. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a másik szakon, ahova most járok, meglett a matek gyakom. Nem azzal van a gond, hanem h infóból vagyok nagyon nagyon béna
2019. nov. 27. 05:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jársz most?
2019. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fizika-kémia tanári
2019. nov. 28. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én a fizika-kémia tanárit nem hagynám ott!! Inkább folytatnám, és mellette kezdenék el valamit tanulni. Célszerűen adja magát például a data science - machine learning. Egy hatalmas, nagyon értékes, növekvő területről van szó, ahol terem gyümölcs a fizikusoknak, biológusoknak, közgazdászoknak, gyakorlatilag bárkinek, aki jó statisztikából, és hajlandó sokat tanulni.


Programozáshoz sem kell feltétlenül progmatot végezni.... például egy frontend fejlesztő, vagy mobil app fejlesztő, bőven elég, ha azokhoz ért, amikhez kell. Mindent meg lehet tanulni online platformokon + könyvekből + otthon.

2019. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát már most csúsztam itt egy évet.. nem fogom tudni elvégezni ezt a szakot
2019. nov. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!